Будівельна амністія для спрощення легалізації самобудів.

В Україні очікується продовження будівельної амністії, щоб спростити легалізацію самовільного будівництва, 
якщо будівельні роботи відбувалися в період з 5 серпня 1992 року по 12 березня 2011 року і не порушують державних будівельних норм.
 

Під "Будівельну амністію" потрапляють:

  • індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди;
  • громадські будинки I та II категорій складності; будівлі і споруди сільськогосподарського призначення та II категорій складності.

Щоб узаконити самовільне будівництво житлового будинку до 300 м. кв./ більше 300 м. кв. необхідно зібрати наступний пакет документів:

-технічний паспорт (з відміткою про проведення технічному обстеженні)/ звіт про проведення технічного обстеження об'єкта з інформацією про можливості його надійної і безпечної експлуатації;

-заяву;

-два примірника заповненої декларації про прийняття об'єкта в експлуатацію;

-засвідчені в установленому порядку копії документів, що посвідчують право власності земельною ділянкою, на якій знаходиться об'єкт.

З даним пакетом документів слід звернутися в ЦНАП в обласному центрі, який прийме документи і відправить їх у відповідну інспекцію. Фахівці "Забудова Груп" допоможуть Вам оформити документи на самобуд будівельної амністії.

 

Легалізувати самобуди з 1992 по 2011 років за спрощеною процедурою буде можлива до кінця 2017 року. При цьому будівельна амнитстия не передбачає сплати штрафних санкцій.

 

Наказ Мінрегіону про затвердження Порядку "будівельної амністії вступає в силу з моменту його опублікування.

Ціна договірна.