Декларація про завершення будівництва.

 

Декларація про готовність об'єкта до експлуатації необхідно реєструвати не тільки при організації нового будівництва, але також для капітального ремонту, реставрації або реконструкції. Саме ця декларація свідчить, що об'єкт готовий до подальшого використання і буде підключений до комунікацій.

Декларація о завершення будівництва, що враховується при заповненні:

• Клас наслідків СС1, СС2, СС3;

• Площа і поверховість, матеріал, з якого побудовані стіни будівлі;

• Відомості про проведення технічного контролю і авторського нагляду в процесі будівництва;

• Відомості про генпідрядника, проектувальника, архітектора;

• Дозвільні документи на ділянку.

 

Декларація про готовності об'єкта до експлуатації введення об'єкта в експлуатацію на сьогоднішній день може оформлятися на підставі дозвільної документації (Будівельний паспорт і Повідомлення про початок будівельних робіт) та проведення технічної інвентаризації (обмір, обстеження об'єкта) для отримання технічного паспорта без якого оформлення декларації неможливо. Часто запитують: "Як визначається Готовність об'єкта?" Готовність об'єкта визначається наявністю в будинку перестенок,вікон, дверей і даху.     

                       

А також по спрощеній процедурі оформлення самобуду (амністія на самовільне будівництво) без дозвільного документа на виконання будівельних робіт. Будівельна амністія поширюється на індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 м.кв.,
господарські будівлі
та споруди до 300 м.кв. побудовані в період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року.

 
Право власності на об'єкт оформляється тільки після реєстрації. Проведення будівельних робіт і подальше підключення до інженерних мереж або спорудам -з аборонено, для цього необхідна декларація про готовність. Використовувати об'єкт, який не зданого в експлуатацію - заборонено.
 
Співробітники "Забудова Груп" більше 8 років займаються оформленням документів, введуть в експлуатацію / узаконять самобуд об'єкт будь-якої складності.
 
 
Телефонуйте ми завжди домовимося про ціну.
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 декларація декларація декларація декларація декларація декларація декларація декларація 

завершенний завершенний завершенний завершенний завершенний завершенний завершенний завершенний завершенний завершенний завершенний завершенний завершенний завершенний завершенний завершенний завершенний завершенний будівництво будівництво будівництво будівництво будівництво будівництво будівництво будівництво будівництво будівництво