Проектуємо, отримуємо дозвіл на будівництво, будуємо, вводимо в експлуатацію. Весь комплекс будівельних послуг.    

 

Пропонуємо Вам прорахований Проект "Compact" з гаражем та терасою. Загальна площа 143,7 м. кв. Житлова 57,00 м. кв.

При замовленні будівництва будинку, пакет документів з правом власності на ваш будинок у подарунок.
 
Комплектація "Під чистову обробку" вартість будівництва будинку з газобетону - 36 000 $ (250 $ м. кв)

 

Фундамент

Стрічковий монолітний залізо-бетонний

Стіни

Газобетон  AEROC  375 мм.

Перекриття

Плити перекриття ж/б (монолітне)

Дах

Бітумна черепиця (метало черепиця)

Внутрішні перестінки

Газобетон   AEROC  100 мм.  (цегла)

Вікна

Двокамерні енергозберігаючі, ламіновані

Двері

Металеві

Фасад

Декоративна штукатурка (короїд)

 
Вартість будівництва може змінюватися в залежності від обраних матеріалів і робіт.
 
Вартість будівництва Під ключ, обговорюється в індивідуальному порядку.

 

 

 

  

 

 

                                

 

 

Етапи будівництва будинку з газобетону (газоблоку).
 
Нульовий цикл, що включає в себе підготовку земельної ділянки до будівництва майбутнього будинку. Для початку необхідно зняти рослинний шар землі і очистити пляму забудови від дерев, чагарників. Бажано перед початком будівництва об'єкт потрібно забезпечити ресурсами, такими як водо-забезпечення, електроенергія. Дуже часто буває, що на ділянці немає центральної мережі, в такому разі робиться свердловина, а центральна електроенергія замінюється генератором. Чимало важливий аспект має підготувати місце для проживання (тимчасового) для будівельників. Як варіант - це будівельна побутівка, яку можна купити або взяти в оренду.
 
Перед тим як почати будувати фундамент, рекомендуємо зробити геологію грунтів, щоб розуміти рівень грунтових вод. Після цього розробляється проект, відповідно до геології. Важливо зробити геодезію ділянки (винесення меж ділянки в натуру), щоб не вийти за свої межі ділянки.
 
Після того, як розроблений проект будинку, оформлено дозвіл на будівництво (будинок до 300 м. кв. робиться Будівельний паспорт і Повідомлення про початок будівельних робіт, будинок більше 300 м. кв. містобудівні умови обмеження і Декларація про початок будівельних робіт), можна приступити до будівництва фундаменту. Фундамент – це несуча конструкція, яка бере на себе всі навантаження від верхніх конструкцій і розподіляє їх по основі. Тому на фундаменті економити не можна. Все починається з розмітки, після земельні роботи, подушка, армування (у разі монолітного фундаменту) опалубка і заливка бетону.
 
Найпоширеніший вид фундаменту – це стрічковий монолітний фундамент. Після того як фундамент набрався фортеці (відстоявся) можна починати кладку несучих стін. Один з якісних матеріалів для стін, який відповідає поняттю " ціна-якість, швидкості кладки, тепловтратам – це газобетон (газоблок) фірми AEROC щільністю D 300мм або D 375 мм для будинків до 3-х поверхів. При такому газоблок, який відповідає нормам енергоефективності, немає необхідності утеплювати стіни.
 
Дуже хочеться відзначити той факт, на мій погляд дуже важливий, що навіть якщо придбати найкращі, дорогі матеріали для будівництва будинку, без професійних і порядних будівельників якість майбутнього будинку може виявитися не таким бажаним. Ми з задоволенням пропонуємо вам відповідальних будівельників і якісний підхід до будівництва будинку.
 
 
Будівництво житлового будинку, котеджу, дачі, заміського будинку з газобетону Київ Київська область.

Газобетонні блоки – сучасний будівельний матеріал на основі цементу, вапна і піску. Недавно з'явившись на ринку, вони вже завоювали популярність за рахунок відмінних експлуатаційних характеристик, простоти використання і практичності.

Газобетон – різновид бетону з пористою структурою, що забезпечує легкість, низьку теплопровідність і високу швидкість будівництва будинків з газоблоку. Джерело газу – хімічна реакція газоутворювача з розчином. При вспіненні суміші здійснюється її поризація. Готовий матеріал підходить для створення зовнішніх стін, перегородок, огорож та інших елементів.

 

Переваги газобетонних блоків

Структура газобетонних блоків забезпечує їх основні переваги:

• Теплоізоляція. Здатність матеріалу затримувати тепло в подальшому дозволить заощадити на опаленні, а в жаркий час – зберегти дорогоцінну прохолоду.

• Паропроникність. Пориста структура не перешкоджає висновку пари назовні.

• Практичність. З газоблоків можна будувати одношарові стіни без утеплювача.

• Невелика вага. Зниження навантаження на фундамент або каркасне підстава знижує витрати на їх облаштування та будівництво об'єкта.

• Простота обробки. Блоки легко перевозяться, укладаються, нарізаються, свердляться і шліфуються.

• Міцність. Під час твердіння газобетону під температурним впливом і тиском формуються міцні стабільні сполуки.

• Екологічність. Натуральна сировина нешкідливо для здоров'я і навколишнього середовища.

• Доступна вартість. Газоблоки – один із самих недорогих матеріалів.

 

При будівництві будинків з газобетонних блоків враховуються всі ці характеристики, а також вологостійкість, морозо-та вогнестійкість матеріалу. Монтаж здійснюється за допомогою спеціальних клейових складів і кріпильних елементів. Компанія ТОВ «Забудова Груп» має великий досвід робіт в будівництві будинків з газоблоків.