Будівництво каркасних житлових будинків. Ціна від 200 у.е. за м. кв.
 
 
Будівництво каркасних будинків – сучасна альтернатива зведення важких і масивних будівель із цегли і інших традиційних матеріалів. Особливості технології – простота і доступна вартість без шкоди для якості.
 
Каркас з просушеної і обробленої спеціальними захисними складами деревини – основа майбутнього будинку. Він складається з балок і перекриттів, розташованих у певному порядку. В утворені осередки укладається наповнювач та ізоляційні матеріали. Поверх стіни обробляються практично будь-яким звичним матеріалом. 
 
Переваги будівництва каркасних будинків
 
Технологія будівництва будинків на каркасній основі має ряд переваг:
 
• Стислі терміни. Роботи можуть бути повністю закінчені за кілька місяців, у кілька разів швидше, ніж при будівництві цегельних будинків.
• Економія на фундаменті. Легка конструкція не вимагає масивних і складних підстав.
• Економія на спецтехніці. Легкий каркас не вимагає габаритного і великовагового обладнання. 
• Стабільність. Каркас практично не чутливий до природним переміщенням основи, що виникають протягом року.
• Відсутність усадки. Особлива технологія просушування деревини для виготовлення каркаса дозволяє заселятися в будинок відразу по завершенню робіт.
• Екологічність. Натуральна деревина – абсолютно здоровий і безпечний матеріал.
• Енергоефективність. Дереву властива низька теплопровідність, а укладання ізоляційних матеріалів в якості наповнювача каркаса дозволяє отримати максимально якісний результат при порівняно невеликій товщині стіни.
Сучасне будівництво каркасних будинків припускає використання міцних і довговічних конструкцій з рівномірно розподіленим навантаженням. Такі будинки можуть володіти відмінними антисейсмічними показниками, вони не скриплять, не вібрують і не потребують складного обслуговуванні. Планування – відрізняється і може легко змінюватися з часом.
 
Компанія ТОВ «Забудова Груп» має великий досвід робіт в будівництві каркасних будинків .