Переведення садових і дачних будинків у житлові (Київська область)

Переведення садових будинків у житлові  Київська область. Оформимо документи в короткі терміни і у Вас з'явиться можливість прописатися в своєму будинку.
 
Термін - один місяць.
Вартість - від 12 000 грн., "під ключ".
 

Кабінет міністрів України спростив процедуру перекладу дачних (садових) будинків, що відповідають державним будівельним нормам, в житлові. Дану постанову уряд схвалив 14 червня 2017 р

 

Згідно з прийнятим документом, спрощена форма звіту про проведення технічного огляду дачного (садового) будинку. Прибрана зайва деталізація щодо дат спорудження об'єкта, товщини стін, наявності утеплювача, ширині сходів, лоджій, балконів, козирків. Конкретизовано посилання на вимоги окремих державних будівельних норм, що стосуються систем опалення та стійкості конструкцій.
 
Суть нововведення проста: Житловий кодекс доповнено статтею 8.1, яка регулює переведення садових і дачних будинків у житлові будинки. Відповідними повноваженнями наділені місцеві влади. Заодно Закон №1673-VII "ПРО внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо переведення садових і дачних будинків у житлові будинки і реєстрацію в них місця проживання" спростив поняття про місце проживання. Тепер таким вважається будь-яке житло, в якому фізична особа проживає постійно або тимчасово - у новій редакції викладено перший пункт статті 29 Цивільного кодексу. Раніше формулювання була складною і неоднозначною. Тепер Житловим кодексом дозволено використовувати житлові будинки і житлові приміщення, як для постійного, так і для тимчасового проживання громадян.
 
Компанія "Забудова Груп" в обумовлені терміни, допоможе вам вирішити питання з переведенням Вашого садового (дачного) будинку в житловий.
 
Необхідні документи для переведення:
 
• копія паспорта;
• копія ІПН;
• правовстановлюючий документ на земельну ділянку;
• правовстановлюючий документ на садовий(дачний) будинок;
• технічний паспорт;
• доручення;
 
Порядок переведення:
 
• виконуємо звіт про технічне обстеження конструкції будинку;
• отримуємо рішення про переведення в житловий будинок від органів місцевого самоврядування;
• виготовляємо технічний паспорт на житловий будинок;
• реєстрація житлового будинку в реєстрі нерухомості.
 
технічний огляд передбачає визначення якості і характеристик конструкції. Його виконують відповідні підприємства з відповідальними виконавцями, які пройшли професійну атестацію. 
Рішення про переведення садового будинку в житловий затверджується протягом місяця після подання документів. Протягом трьох днів після прийняття рішення воно надсилається власнику. Позитивне рішення – основа для змін у Держреєстрі. 
 
Відмова в перекладі може бути подано з кількох причин:
 
• Нестача або недостовірність необхідних документів;
• Невідповідність об'єкта будівельним нормам.
 
Рішення про відмову також надсилається заявнику разом з документами. У разі успішного усунення причин відмови власник може повторно подати заяву про переведення об'єкта.