Декларація ДАБК про початок будівельних робіт (Київська область)
 
Декларація ДАБК про початок будівельних робіт підтверджує право їх виконання для споруд I-III категорій, а також право підключення об'єкта до комунікацій. Декларація ДАБК реєструється відповідними органами протягом п'яти днів після надходження. Вона видається замовнику та підряднику.
 
Декларація – основний дозвільний документ, при наявності якого іншіх дозволів для проведення робіт в межах майданчика не вимагається. 
 
• Якщо в декларації подана недостовірна інформація або вона оформлена і подана з порушенням вимог, то вона повертається в термін з обґрунтуванням причин повернення.
• Якщо у встановлений строк декларація не зареєстрована або не повернута, право на початок будівельних робіт виникає через одинадцять днів із цього строку. Декларація вважається зареєстрованою.
• При передачі права на будівництво або при зміні відповідальних осіб, замовник направляє повідомлення протягом трьох днів. 
• По отриманню декларації замовник протягом семи днів зобов'язаний поінформувати місцевий адміністративний орган про початок робіт.
 
Співробітники компанії "Забудова Груп" в короткі терміни, якісно і без суєти зареєструю Декларацію про початок будівельних робіт. Телефонуйте і ми завжди домовимось про ціну.