Технічний паспорт на будинок

 

Вид об'екта нерухомості

Загальна площа

 

Сроки

виготовлення

Вартість

Індивидуальний,

житловий, садовий будинок

до 100 м.кв. від 2 робочих днів 1500 грн.
  від 100 до 300 м.кв. від 2 робочих днів  10 грн./м.кв.

Многоквартирный будинок

до 1000 м.кв. 7-12 робочих днів договірная
  від 1000 м.кв. 7-12 робочих днів договірная
Квартира до 100 м.кв від 2 робочих днів 800 грн.
  відт 100 м.кв. від 2 робочих днів 8 грн./м.кв.
Гараж-Машиноместо   від 2 робочих днів 800 грн.
Нежитлове приміщення до 200 м.кв від 2 робочих днів от 2000 гр.
  від 200 и більш 7-12 робочих днів договірная

Торгівельно-виробничий

комплекс

  7-15 робочих днів договірная
ДЗВОНИТЬ!!! 044-229-20-29, 098-575-03-58, 066-846-77-62 ми домовимось за вартість.

 

Технічний паспорт на будинок, або технічний паспорт на квартиру - це документ, в якому зазначаються детальна інформація про об'єкт, його габарити або площа, матеріал з якого побудований предмет інвентаризації, планування (схема розташування кімнат і технічних приміщень). Так само в цьому документі повинна бути вказана інвентаризаційна вартість об'єкта на момент видачі техпаспорта на будинок.

 

Якщо ви вирішили продати, або зробити акт обміну нерухомості, то вам необхідно підготувати пакет документів. Одним з головних документів, є правильно оформлений технічний паспорт на будинок або квартиру, він не є правовстановлюючим документом, а лише несе інформативний характер про характеристики нерухомості. Але без наявності у вас технічного паспорта на будинок (квартиру) неможливо зробити акт
купівлі / продажу нерухомості, оформити право успадкування або власності, узаконити перепланування приміщення або реконструкцію.
Якщо ви зробили реконструкцію абоперепланування будинку або квартири, то вам повторно слід оформити технічний паспорт БТІ.

 

Технічний паспорт БТІ на нежитлове приміщення (будівлю) – це інформаційний документ, що відображає всі особливості та стан нежитлового будинку. Техпаспорт на нежитлове приміщення містить короткий опис об'єкта із зазначенням точної адреси місцезнаходження, інформацію про власника, схему будівлі з позначеними станицами, поверховий план будівель. Технічний паспорт оформляється за підсумками проведення первинної або вторинної технічної інвентаризації. Існує два види будівель нежитлової нерухомості - громадські і виробничі.

 

Технічний паспорт на нежитлове приміщення може бути оформлено до здачі об'єкта в експлуатацію (для новобудов). В цьому випадку проводиться первинна інвентаризація об'єкта нерухомості і заповнюється форма техпаспорта з зазначенням всіх особливостей нерухомості. Якщо ж техпаспорт оформляється після реконструкції або інших змін технічного стану об'єкта, то проводиться поточна інвентаризація. На об'єкт оформляється новий техпаспорт, старий повертається власникові з зазначенням того, що він погашений.

 

    Перелік необхідних документів для отримання техпаспорта на нежитлове приміщення (будівлю):

  • заява про проведення техінвентаризації (заповнюється на місці)
  • оригінал документа, яким встановлюється право на нежитлову нерухомість
  • документ, що посвідчує особу заявника
  • для юридичних осіб - довіреність на особу, що представляє даний суб'єкт господарювання
  • у разі проведення поточної(вторинної) інвентаризації - необхідний старий паспорт
  • проектну документацію (у разі наявності)
  • оригінал документа, яким встановлюється право на землю
  • додаткову дозвільну документацію при необхідності.

 

 

   У компанії "Забудова Груп" працюють сертифіковані інженера з великим досвідом роботи, які якісно і в обумовлені терміни виконають технічну інвентаризацію.