Оформлення права власності на квартиру, житлові, садові, дачні будинки, гаражі Київ/Київська область.

 

     Вид об'єкту

      Київ         

Київськая область

Сроки

виготовлення

Індивідуальний житловий,

Садовий будинок.

 4 000 грн.

 3 000 грн.

 5 робочих днів 

 

 

 

 

  Квартира

 4 000 грн.

 3 000 грн.

 5 робочих днів

 

 

 

 

Гараж (Машиномісце)

 4 000 грн.

 3 000 грн.

 5 робочих днів 

 
Порядок реєстрації права власності на нерухоме майно регулюється Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Постановою КМ України №703 від 22.06.2011 р. та іншими нормативними актами. 
 
 
Оформлення права власності на нерухомість Київська область:
 
Якщо ви хочете повноцінно розпоряджатися об'єктом нерухомості, потрібно мати право власності на будинок (квартиру). Тобто законно оформлена реєстрація права власності на нерухомість дає вам можливість вчиняти будь-які дії щодо об'єкта, будь то продаж, обмін, реконструкція або передача об'єкта в дар. Свідоцтво на право власності забезпечить вам захист від посягань на ваше майно, так як є право встановлює документом. 
 
Оформлення права власності на квартиру:
 
Для реєстрації прав власності на квартиру необхідно внести відповідний запис у Державному Реєстрі речових прав на нерухомість у вашому регіоні. Фахівці компанії «Забудова Груп» готові допомогти вам у вирішенні труднощів при реєстрації права власності. Наші послуги полягають у правовому аналізі документації та їх підготовка, представлення ваших інтересів у Державному реєстрі, а так само проведення консультацій з питань оформлення. 
 
Для оформлення права власності на квартиру відомості про неї вносяться до реєстру на основі документа, що підтверджує право отримання (спадкоємство, купівля, дарування). Саме рішення про реєстрацію у реєстрі підтверджує право власності. В подальшому відомості доступні в електронному вигляді або в стандартній паперовій формі, як виписки з Держреєстру. Ця інформація доступна власнику в будь-який час. 
 
Оформлення права власності на нерухомість необхідно для земельних ділянок і об'єктів, розташованих на них без можливості переміщення. Сюди відносяться:
 
• Підприємства та єдині майнові комплекси;
 
• Житлові будинки та їх частини;
 
• Квартири;
 
• Житлові або нежитлові приміщення різного призначення.
 
Реєстрації не підлягають:
 
• Малі архітектурні форми;
 
• Тимчасові споруди;
 
• Інші некапітальні споруди, що можуть бути переміщені з ділянки;
 
• Трубопроводи, електромережі, дороги та інші споруди, які є частиною головного об'єкта;
 
• Корисні копалини і рослини.
 
Для первинної реєстрації нерухомості потрібна заява, паспорт, ідентифікаційний код, договір дарування, купівлі-продажу або інші підтверджуючі документи. Первинне оформлення здійснюється державними реєстраторами або нотаріусом. 
 
Разом з реєстрацією заяви додаються копії документів і документи про оплату адміністративного збору та надання інформації з Держреєстру. Заявник несе всю відповідальність за достовірність наданих даних. Уповноважена особа відповідає лише за ідентичність копій документів оригіналам. 
 
Реєстрація права власності на будинок:
 
 Якщо вам потрібно оформити право власності на будинок, то потрібно надати відомості про статус земельної ділянки з Державного земельного кадастру. Оформлення прав власності на збудований об'єкт житлової нерухомості проводиться місцевої реєстраційною службою.
 
Необхідні документи для реєстрації права власності :
 
• копія посвідчення особи;
 
• заява про державну реєстрацію;
 
• копія ІПН;
 
• документ, що підтверджує оплату за надання витягу з Державного реєстру прав;
 
• технічний паспорт будівлі;
 
•документ, що засвідчує ваше право володіння земельною ділянкою;
 
•витяг з Державного земельного кадастру;
 
• документ, що підтверджує відповідність закінченого будівельного об'єкта з його проектною документацією, а так само державним будівельним стандартам; 
 
• документ, що підтверджує присвоєння дому адреси.
 
При оформленні права власності на нерухомість, кожен випадок розглядається індивідуально. Враховується вид нерухомого об'єкта, наявність необхідних документів, і багато інших чинників.
 
Будь-яка реєстрація прав власності на нерухомість вимагає тимчасових витрат, якщо ви цінуєте свій час звертайтеся в компанію ТОВ «Забудова Груп». Наші фахівці дійсно професіонали, так як виходять переможцями навіть у ситуаціях з самими складними і суперечливими об'єктами. Всі документи, видані ТОВ «Забудова Груп» повністю відповідають нормам чинного законодавства України.