Робочий проект на будинок, розробка індивідуального проекту на будинок

Що таке робочий проект?
 
 
 
Робочий проект розробляється при новому будівництві, а також при реконструкції, перепланування, технічне переозброєння вже існуючих будівель або споруд. Базою для цього є техніко-економічні обгрунтування, техніко-економічні розрахунки, виконані з урахуванням раціонального впровадження споруджуваного споруди в міські і районні генеральні плани.
 
В робочому проекті розробляються рішення для всіх елементів будівлі: фундаменту, перекриттів, перемичок, покрівлі тощо Вказується скільки і яких матеріалів необхідно для будівництва. В інженерних розділах опрацьовуються рішення для всіх комунікацій будинку. Проектування здійснюється з дотриманням всіх необхідних санітарно-екологічних стандартів, вимог безпеки, ГОСТів.
 
Проектувальники враховують всі побажання замовника. При цьому ретельно продумуються всі особливості даного об'єкта, щоб навіть в дрібницях зробити будинок або громадська будівля максимально функціональним і зручним для повсякденного використання. Закінчений робочий проект, є одночасно допуском і планом початку будівництва будівлі.
 
Для будівництва будівель, споруд існує готове рішення - це типовий робочий проект, знайдений в інтернеті. Але виникають ситуації, коли наслідком застосування типових проектів може стати нераціональне використання території під будівництво, завищення вартості будівництва або ж ви хочете змінити, щось в типовому проекті. У даній ситуації навіть при наявності готових рішень необхідно розробляти індивідуальний робочий проект.