Дозвіл на будівництво приватного житлового, садового будинку та нежитлових приміщень Київ / Київська область

Вартість і терміни виготовлення Будівельного паспорта / Містобудівних умов

  Будівельний паспорт

до 300 м. кв.

від 6 до 14 рабочих днів

від 5 000 грн.

Містобудівні умови
та обмеження

більш 300 м. кв.

від 10 до 20 робочих днів

від 5 000 грн. 

                                                         Вартість по Києву, розглядається в індивідуальному порядку.

 

Вартість і терміни реєстрації Повідомлення / Декларації про початок будівельних робіт.

Повідомлення про початок будівельних

робіт

до 300 м. кв.

 1-2 місяці

 10 днів

3 500 грн.

ціна договірна

Декларація про початок

будівельних робіт

більш 300 м. кв. 

до 10 днів

ціна договірна

 

 

Дозвіл на будівництво

 

Отримання дозволу на будівництво необхідно для:

 

• Будь-яких будівельних робіт на ділянці;

• Для капітального ремонту;

• Для реконструкції та реставрації;

• Для переоснащення об'єкта.

 

Будівельні роботи можуть бути розпочаті тільки після отримання документа про право власності на землю або договору оренди, після необхідно виконати:

 

• Направлення повідомлення органу ДАБК для об'єктів на підставі будівельного паспорта;

• Реєстрації декларації органом ДАБК для будівель I-III категорій складності понад 300м;

• Видачі дозволу органом ДАБК для будівель I-IV категорій складності.

 

Повідомлення з достовірними даними про початок робіт подається для житлового, дачного, садового будинку до 300 кв. м. і до двох поверхів, а також для гаражів і господарських будівель на ділянці. Надання неправдивої інформації – причина для скасування реєстрації та визнання об'єкта самобудом.

 

Декларація подається до Інспекції, яка проводить аналіз даних і вносить їх до реєстру протягом п'яти днів. Без декларації забороняється будівництво будівель I-III категорій та їх підключення до комунікацій.

Дозвіл видається Інспекцією ДЕРЖАРХБУДКОНТРОЛЮ за місцем розташування об'єкта. У пакет документів входить заяву, правовстановлюючий документ, проектна документація, документ про право власності або згоду власника об'єкта на проведення робіт, завірені копії будівельної ліцензії та кваліфікаційних сертифікатів, документи про призначення відповідальних осіб. Вони розглядаються протягом десяти днів.

 

Своєчасне отримання дозволу на будівництво будинку – можливість заздалегідь позбавити себе від безлічі проблем. Проведення будь-яких будівельних робіт, реконструкції або реставрації вже побудованого будинку або здійснення капітального ремонту, переоснащення будівлі або споруди без наявності дозволу, згідно із законом України «Про планування і забудову територій» забороняється. Цей закон не поширюється на тимчасові споруди господарського призначення, які не потребують реставрації фасаду чи фундаменту, спорудження огорожі висотою до 1 метра не змінюють план споруд в цілому. Для проведення інших видів будівельних робіт існує порядок отримання дозволу на будівництво. Список документів, а так само порядок оформлення може незначно змінюватися в залежності від виду населеного пункту статусу земельної ділянки.

 

УВАГА! Проведення будівельних робіт без дозволу, або провадження діяльності не зазначеної в документі дозволяє будівництво, є порушенням і тягне за собою всю адміністративну відповідальність і переслідується відповідно до законодавства України. А не законно проведена забудова призупиняється або ліквідується.

 

Як отримати дозвіл на будівництво:

Для отримання дозволу на будівництво житлового будинку потрібно пройти складну процедуру оформлення і збору всієї необхідної документації. У разі якщо дозвіл на проведення реконструкції або реставрації, слід обов'язково докласти документ, що підтверджує ваше право власності на будинок чи споруду, або письмову згоду його власника на проведення відповідних робіт.

 

Як отримати дозвіл на будівництво приватного будинку:

Порядок отримання дозволу на будівництво передбачений для приватних, садових і дачних будинків заввишки не більше ніж в 2 поверхи, площею не більше 300 кв. м. Для оформлення такого дозволу не потрібно отримувати містобудівні умови. Індивідуальним забудовникам дозвіл видається на підставі заяви забудовника, документа, що підтверджує право володіння або користування землею, дозволу на будівництво, видане виконавчим органом влади, а так само всієї проектної документації.

 

Щоб отримати дозвіл на будівництво, потрібно приготуватися до того, що справа ця досить клопітка і вимагає тимчасових витрат, але всього цього можна уникнути.                ТОВ « Забудова Груп» має багаторічний досвід оформлення дозволу на будівництво швидко і не дорого. Кожен випадок розглядається індивідуально, звернувшись до наших фахівців за консультацією, ви отримаєте повну інформаційну підтримку з питань «скільки коштує дозвіл на будівництво» та «порядок отримання дозволу на будівництво». Ми надамо вам допомогу в отриманні дозвільної документації на проведення будівельних робіт у відповідності з вимогами чинного Українського законодавства.