Будівельний паспорт забудови земельної ділянки. Як отримати, вартість отримання в Києві та зразок

 
Будівельний паспорт забудови земельної ділянки під житловий, садовий будинок, господарські будівлі (на нове будівництво і реконструкцію) Київ / Київська область. Розробляється до 500 м кв. 
 
 
Будівельний паспорт забудови земельної ділянки складається з двох частин: текстової та графічної, в яких визначається комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення, будівництва та реконструкції індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельної ділянки.
 
 
1.1. Параметри житлових будинків визначаються з урахуванням державних будівельних норм ДБН Ст. 2.2-15-2005 "Житлові будинки. Основні положення" (n0007509-05) та ДБН 360-92 ** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень" (v0044481 - 92). 
 
 
1.2. За наявності плану зонування території (зонінгу) розроблення будівельного паспорта забудови земельної ділянки здійснюється на його підставі. 
 
1.3. Проектування на підставі будівельного паспорта здійснюється без отримання містобудівних умов та обмежень. 
 
1.4. Для об'єктів будівництва, на які надається будівельний паспорт забудови земельної ділянки, розроблення проекту будівництва здійснюється виключно за бажанням замовника. 
 
 

Документи на будівельний паспорт для забудови, реконструкції житлового та інших будинків. Ціна

 
1. Правовстановлюючий документ на земельну ділянку (нотаріальна копія).
2. Викопіювання з Генплану або топо-зйомка (необхідність топо-зйомки залежить від району).
3. Схема розташування об'єкта на земельній ділянці.
4. Поверховий план будівельного об'єкта (за наявності).
5. Довіреність (нотаріальна копія).
6. Паспортні дані, код.
 
 
Індивідуальний житловий, садовий БУДИНОК до 500 м кв. Термін  від 14 робочих днів, вартість  від 6 500 грн.
Вартість в місті Київ розглядається в індивідуальному порядку. 
 
 
Підставою для відмови в отриманні будівельного паспорта є невідповідність намірів забудови та реконструкції земельної ділянки вимогам містобудівної документації на місцевому рівні, будівельним нормам, державним стандартам і правилам. 
Відмова в отриманні будівельного паспорта на забудову та реконструкцію житлового та інших будинків надається спеціально уповноваженим органом містобудування та архітектури у десятиденний строк з відповідним обґрунтуванням.
 
Зразок будівельного паспорта забудови земельної ділянки