Введення будинку в експлуатацію.


Об'єкти менше 300 м. кв. 

 Вид об'єкта нерухомості

 Наявність дозвільної документації

Наявність Технічного паспорта

 Ціна введення в експлуатацію за м. кв.

Садовий будинок, індивідуальний будинок до 300 м. кв.

                             +

                        +

договірна

 

                             -

                        -

договірна

 

                             +

                         -

договірна

 

                              -

                        +

договірна

 

Об'єкти понад 300 м. кв. 

Вид об'єкта нерухомості

Наявність дозвільної документації

Наявність Технічного паспорта

     Ціна введення в експлуатацію за м. кв

Садовий будинок, індивідуальний будинок більше 300 м. кв

                             +

                       +

договірна

 

                             +

                       - 

договірна

 

                             -

                       -

договірна

 

                             -

                       +

договірна

Кожен будівельний об'єкт індивідуальний і тому Термін виконання та вартість залежить від складності об'єкта, наявного пакета документів, готовності об'єкта його розташування і т. д.

Оплата здійснюється поетапно по мірі виконання роботи.

 

Фахівці ТОВ «Забудова Груп», допоможуть вам зібрати всі необхідні документи та дозволи на будь-якому етапі будівництва і будь-якої категорії складності. Ми виробляємо введення в експлуатацію житлового будинку, а так само будинку індивідуального будівництва за спрощеною схемою і за прийнятною ціною. Ми допомагаємо у вирішенні не тільки спірних питань, але і у випадках відмови у видачі Декларації про готовність об'єкта до експлуатації в найкоротші терміни. Всі документи, видані ТОВ «Забудова Груп» повністю відповідають нормам чинного законодавства України.

 

Згідно із Законом України після завершення будівельних робіт відбувається введення в експлуатацію нерухомості. Це необхідно для того, що б побудоване, реконструйоване, реставрована будівля або споруда могла повноцінно функціонувати. Введення в експлуатацію, тобто порядок оформлення цього документа залежать від типу споруди. Всі види нерухомості поділяються на 4 категорії складності та 4 групи, відповідно архітектурних і технічних особливостей:

  •  Індивідуальні житлові, дачні, садові, господарського призначення будівлі або споруди та гаражі не вище двох поверхів і площею не більше 300 кв. м.
  • Житловий будинок до 10 поверхів.
  • Житловий будинок більше 10 поверхів, торговий або офісний центр.
  • Житлові будинки та громадські будівлі або споруди, збудовані до 31.12.2009 року.

Щоб зробити введення в експлуатацію житлового будинку або введення в експлуатацію самовільного будівництва необхідно, що б вони відповідали будівельним нормам. Без введення в експлуатацію не можливо підключитися до:

  • Каналізації
  • Водопостачання
  • Газопостачання
  • Електропостачання.

Введення в експлуатацію нерухомості справа клопітка, вимагає часових і емоційних витрат не менше ніж в ході будівельних робіт. Якщо ви не хочете самостійно просиджувати час у довгих чергах державних структур, як зробити введення будинку в експлуатацію за спрощеною схемою вам допоможуть у ТОВ «Забудова Груп».

 

Етапи введення житлового будинку в експлуатацію:

1. Отримання письмового повідомлення від підрядника про закінчення всіх етапів будівництва та акт виконаних робіт.

2. Підготувати пакет документів з даними про всіх організаціях які брали участь у будівництві і монтажі комунікацій будівлі або споруди.

3. Організація комісії, яка включить в себе представника замовника, проектної організації, служби експлуатації та державної служби нагляду.

4. Проведення робіт цієї комісії з перевірки наявності усіх необхідних документів, а так само відповідності виконаних будівельних робіт згідно нормам передбаченим законом України.

5. Оформлення заяви від імені замовника дозвіл на введення в експлуатацію. Так само варто підготувати необхідні документи: правовстановлюючі документи на ділянку, план, дозвіл на проведення будівельних робіт, документи, що підтверджують дотримання технічних регламентів та умов, схема будинку.

 

Після збору всіх необхідних документів, вони перевіряються на відповідність, і на базі цього видається право на введення в експлуатацію нерухомості, внаслідок чого оформляється право власності на будинок.

 

 ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Ми гарантуємо якісний результат роботи!