Прийняття в експлуатацію об'єктів, що належать до I - III категорії складності, та об'єктів, будівництво яких здійснено на підставі будівельного паспорта, проводиться шляхом реєстрації Державною архітектурно-будівельною інспекцією та її територіальними органами поданої замовником декларації про готовність об'єкта до експлуатації.
 
Прийняття в експлуатацію об'єктів, що належать до IV і V категорії складності, здійснюється на підставі акта готовності об'єкта до експлуатації шляхом видачі Інспекцією сертифіката.
 
Вартість введення в експлуатацію договірна.
 
 
Об'єкти понад 300 м. кв.
 
Згідно з Постановою КМУ № 466 від 13 квітня 2011 Виконання підготовчих та будівельних робіт для будинків, побудованих після побудовані після 14 березня 2011 року.
 
Крок 1. Звертаємося до ліцензованої компанії для виготовлення проектної документації і погоджуємо у відділі містобудування та архітектури; 
 
Крок 2. Звертаємося до Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро.
 
Крок 3. Виготовляємо містобудівні умови та обмеження;
 
Крок 4. Проект; авторський нагляд; містобудівний розрахунок; технічний нагляд; генеральний підряд на будівництво.
 
Крок 5. Реєстрація Декларації про початок будівельних робіт;
 
Крок 6. Проводимо інвентаризацію об'єкта, для виготовлення технічного паспорта; 
 
Крок 7. При наявності всіх вищезазначених документів звертаємося до ДАБІ (Державної архітектурно-будівельної інспекції) і реєструємо Декларацію про готовність об'єкта до експлуатації.
 
 
*Кожен будівельний об'єкт індивідуальний і тому Термін виконання та вартість залежить від складності об'єкта, наявного пакета документів, готовності об'єкта його розташування і т. д.
Оплата здійснюється поетапно, по мірі виконання роботи.