Одним з найбільш складних, дорогих і трудозатратных процесів у землеустрій є розробка та погодження проекту відведення земельних ділянок у приватну власність або оренду.
 
Розробка проекту землевідведення складається з декількох етапів: здійснюється юридичне обґрунтування необхідності чи відсутності необхідності розробки проекту землевідведення. Проводиться узгодження умов відведення, складається проект і готується вся технічна документація. Проводиться узгодження проекту у відповідних інстанціях. Проводиться перенесення меж ділянки на місцевість.
 
 Фахівці нашої компанії допоможуть зробити процедуру відведення земельних ділянок та нададуть необхідне сприяння. Ми здійснюємо підготовку проектів відведення та всієї технічної документації необхідної для проведення процедури. Узгоджуємо проект у всіх відповідних інстанціях. Надаємо юридичний супровід на будь-якому з етапів проведення процедури відведення земельної ділянки.
 
При необхідності наші фахівці можуть підготувати додаткові документи, допоможуть оскаржити відмову або бездіяльність органів виконавчої влади щодо затвердження проекту відведення. 
 
 Щоб розробити проект відводу, необхідна наявність наступних документів:
 
-Рішення місцевої держадміністрації (районного/міського/сільської ради).
-Копії паспорта та ІПН (фізичним особам) та копії установчих документів (юридичним особам) та судове рішення (якщо є).
-Викопіювання із зазначенням місця розташування земельної ділянки, завірена печаткою місцевої держадміністрації та підписом голови
-Якщо проводилось попереднє погодження місця розташування ділянки, необхідно надати і ці матеріали.
-Термін виконання робіт: розробка проекту займає від одного до двох днів на узгодження йде до півтора місяців.