Отримати повідомлення про початок будівництва

Дозвіл на будівництво будинку. Повідомлення про початок виконання підготовчих і будівельних робіт

 

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт - один з основних дозвільних документів, який необхідний для початку підготовчих робіт і будівництва житлового (садового) будинку, висотою не більше ніж у 2 поверхи і площею не більше 500 м. кв. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт проходить реєстрацію в ДАБК і документу присвоюється реєстраційний номер. ДАБК є центральним органом виконавчої влади діяльність якого координується Кабміном України, входить до системи виконавчої влади і забезпечує реалізацію державної політики з питань житлово-комунального господарства.
 

Порядок отримання дозволу на забудову об'єкта площею до 500 м. кв. на підставі повідомлення

Для отримання дозволу на виконання підготовчих та будівельних робіт на підставі Повідомлення, потрібно виконати наступну роботу:
  • Необхідно зробити Топографічну зйомку.
  • Отримати викопіювання з Генерального плану.
  • Зробити ескізи і генплан будівельного об'єкта.
  • Оформити будівельний паспорт .
  • Зареєструвати Повідомлення про початок виконання будівельних робіт.
Проведення робіт без дозволу чи провадження діяльності не зазначеної в документі, яке дозволяє будівництво, є порушенням і тягне за собою адміністративну відповідальність. А забудова будинку, яка проводилась без дозволу, тимчасово зупиняється або ліквідується.
 

Отримання повідомлення про початок виконання будівельних робіт (Київ, Київська обл.)

 
Щоб отримати дозвіл на початок підготовчих та будівельних робіт, потрібно приготуватися до того, що справа ця досить клопітка і вимагає часових і нервових витрат, але всього цього можна уникнути. 
Співробітники "Забудова Груп" мають багаторічний досвід оформлення дозволу про початок виконання підготовчих та будівельних робіт на підставі повідомлення. Ми швидко та за недорогу ціну зробимо свою роботу, оформивши дозвіл на початок будівельних та підготовчих робіт в Києві та Київській обл.

 

 
Вартість - 4 500 грн за один місяць.
За 3-7 днів вартість договірна.

 

Повідомлення про початок виконання підготовчих та будівельних робіт в Київській обл.