Введення в експлуатацію нежитлових приміщень (будівель) Київ, Київська область

Як ввести в експлуатацію нежитлове приміщення.

 

Об'єкти I-III категорії складності (господарські будівлі і споруди) вводяться в експлуатацію на підставі Декларації про готовність об'єкта до експлуатації. Перед декларацією потрібно виготовити технічний паспорт.

 

Об'єкти IV-V категорії складності (нежитлові будівлі, бізнес-центри, торгові центри, заправки, магазини) вводяться в експлуатацію на підставі Акта та Сертифіката відповідності. На підставі технічного паспорта оформляється Акт виконаних робіт від підрядника будівельних робіт. Після чого експертна комісія здійснює перевірку. Останнім етапом введення в експлуатацію будівлі, є отримання Сертифіката відповідності. На підставі Декларації/Сертифіката оформляється право власності на об'єкт нерухомості і підключаються всі необхідні комунікації.

 

Досить часто виникає ситуація, коли громадяни без відповідної проектної та дозвільної документації здійснюють незаконне будівництво нежитлового приміщення. По завершенні будівельних робіт нове будова необхідно ввести в експлуатацію. З цією метою готується пакет документів і проводиться ряд заходів, в ході яких визначається відповідність закінченого об'єкта проектній документації, а також чинним будівельним нормам і правилам.

 

Для початку процедури введення в експлуатацію нежитлового приміщення, необхідно подати такі документи:

 

- паспортні дані замовника, ідентифікаційний код - для фізичної особи; дані про фірму-замовника, місцезнаходження, код ЄДРПОУ, контактний номер телефону.

- дані про генерального підрядника (назва, місцезнаходження, код згідно ЄДРПОУ, номер телефону).

- дані про інженера технічного нагляду (паспортні дані, копія наказу на проведення даних робіт, копія сертифіката (при необхідності ми можемо здійснювати необхідні сертифіковані послуги).

- дані про проектну організацію (назва, місцезнаходження, код згідно ЄДРПОУ, номер телефону).

 

Фахівці "Забудова Груп" допоможуть ввести в експлуатацію нежитлові приміщення будь-якої категорії складності.

Ціна введення в експлуатацію нежитлового приміщення - договірна.